Metodické materiály

Veškeré metodické materiály je možné objednat na adrese:

bartuneki@volny.cz

DVD


První DVD Country tance 1 je konečně na světě. Po velkém úsilí se podařilo vytvořit DVD s 18 ti country tanci + speciálním bonusem. Toto DVD doplňuje existující materiál country tance 1 o obrazovou stránku. Jednotlivé tance jsou metodicky podrobně vysvětleny a ukázány. Myslím, že neexistuje názornější pomůcka.

 

 DVD Základy taneční techniky , je celé zaměřené na taneční techniku. Celé je rozděleno do 4 lekcí – Taneční chůze, Taneční držení, Taneční figury, Ostatní. Jde o první DVD svého druhu u nás. Vhodné pro vedoucí tanečních souborů, ale i pro tanečníky, kteří se chtějí naučit, nebo zlepšit taneční techniku.
DVD Line Dance 1 – obsahuje 10 jednoduchých tanců, které jsou podrobně metodicky vysvětleny a ukázány. Podle tohoto DVD tance zvládne určitě každý i nezkušený tanečník či tanečnice.

 

 

DVD Line dance 2 je dalším pokračováním předchozího úspěšného DVD Line dance 1. Obsahuje deset nových tanců, které jsou podrobně metodicky vysvětleny a ukázány. I z tohoto DVD se jistě naučí tance každý i nezkušený tanečník.

 

 

 DVD Výběr tanců  se od ostatních výrazně liší. Není zaměřené pouze na jeden druh tance, ale obsahuje po čtyřech tancích country, skotských, řeckých a line dance. Lze tak alespoň trochu získat představu o jednotlivých druzích tance.

DVD_obal_Country tance 2

DVD Country tance II. navazuje na předchozí úspěšné DVD Counry tance I. Obsahuje 18 vesměs jednoduchých country tanců – kruhových, řadových a čtverylek. Dále je materiál doplněný dvěma bonusy – ukázky z country bálů a nepovedené záběry.

 

DVD_obal_Couple_Dance_1

NOVINKA – vedle klasických country tanců a line dance, se v poslední době těší čím dál větší oblibě tancování v páru tzv. COUPLE DANCE

Na tento trend jsem zareagoval úplně novým DVD COUPLE DANCE 1, které obsahuje celkem 10 párových tanců nejen v rytmu moderního country, ale i waltzu, valčíku, rumby nebo salsy. Všechny tance jsou podrobně metodicky vysvětleny a ukázány. Toto DVD je vhodné pro všechny, kteří si chtějí zatančit nejen na country bálech.

DVD_obal_Couple_Dance_2

NOVINKA – Další DVD Couple dance 2  je  zaměřčené na párové tance, které navazuje na předchozí DVD Couple dance 1.  Budete mít možnost si zatančit nejen v rytmu Two stepu, ale i valčíku, tanga nebo toho nejmodernějšího co se v párovém tancování tancuje ve světě.

DVD_obal_výběr_tanců 2 - Ivan

 DVD VÝBĚR TANCŮ  II. navazuje na úspěšné DVD VÝBĚR TANCŮ I. Obsahuje celkem 16 úplně nových tanců rozdělených do čtyř skupin. Jsou zde klasické country tance, moderní line dance, stále oblíbenější párové tance a nezapoměl jsem ani na tance z Řecka, Skocka a Mexika. Toto DVD rozšíří Vaše znalosti o další nové tance.

DVD_obal_Couple_Dance_3

 Jubilejní desáté DVD

DVD Couple dance 3 –  navazuje na dvě předchozí DVD Couple dance 1  a 2. I zde je celkem 10 úplně nových párových tanců. Zatančíte si waltz, valčík a další velice oblíbené tance. Věřím, že vám budou líbit.

 DVD_obal_Couple_Dance_4

NOVINKA

15.1. bylo pokřteno na country bále v Brně Bystrc toto nové DVD. Od předchozích se liší v tom, že část byla natáčena v Chorvatsku u moře. DVD obsahuje deset úplně nových tanců. Věřím, že se vám budou líbit.

 

 

náhled obrazového popisu tance
náhled textového popisu tance

Advertisement
Příspěvek byl publikován v rubrice Metodické materiály. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s